Lütfen bekleyiniz...
Adet

DOĞANIN ÖZENLE BİZLERE SUNDUĞU BİTKİLERİN ÖZ YAĞLARINI, AYNI ÖZENLE SİZLERE SUNUYORUZ…

 

Ürün paketi 50 Ml. 'dir.

Üretim Metodu: Soğuk Sıkım

İçindekiler: %100 Tatlı Badem Yağı

Uyarı: Ürünü oda sıcaklığında, güneş ışığına maruz kalmayacak, serin ve rutubetsiz yerde, şişenin kapağı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.

NOT: (İLAÇ DEĞİLDİR!)

 

TATLI BADEM YAĞI FAYDALARI

Özellikle cilt için çok değerli olan Badem yağı soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmektedir. Badem yağının içeriğinde çok yüksek oranda potasyum ve Omega-3 yağ asitleri bulunmaktadır. Özellikle kozmetik ve aromaterapi masajları sırasında kullanımı her geçen gün artmaktadır.

 

Tatlı Badem Yağı Kullanım Alanları:

Özellikle hamilelik döneminde veya zayıflama süreçlerinde, tatlı badem yağının düzenli kullanım ile, cildin hızlı bir şekilde gerilmesinden veya sarkmasından dolayı oluşması muhtemel çatlak sorunu aşılabilir.

 

Sıklıkla cilt bakımında kullanılmaktadır. Cildin kusursuz bir şekilde nemlenmesine ve cilt sorunlarının çözülmesine destek sağlar.

 

Gözaltı morluklarının hafiflemesinde önemli katkı sağlar.

 

Saç bakımının önemli destekçilerindendir. Saçta oluşan kepeklenme, saç kırıkları, cansız saç vb. saç problemlerinin çözümünde oldukça etkilidir.

 

Yatıştırıcı ve kas gevşetici özelliğinden dolayı özellikle aromaterapi masajlarında kullanılabilir. Ayrıca masaj uygulaması ile cildin canlanmasına katkı sağlayacaktır.

 

İçeriğindeki güçlü liflerden dolayı bağırsak dostu bitkisel yağlardandır.

 

Kullanım önerisi: Hamilelik döneminde veya zayıflama sürecinde, tüm vücuda sıklıkla uygulanabilir. Günlük cilt bakım rutininizi birkaç damla tatlı badem yağı ile yapabilirsiniz.

Mükemmel

  Benzer Ürünler

  Tüm Ürünler

  Aynı Gün Kargo

  Her Zaman

  Taptaze Ürünler

  Sevdiklerinize

  Hediye Paketleri

  %100 Güvenli

  Hızlı Alışveriş

  İade Garantisi

  Tüm ürünlerde koşulsuz şartsız iade