Lütfen bekleyiniz...
Adet

DOĞANIN ÖZENLE BİZLERE SUNDUĞU BİTKİLERİN ÖZ YAĞLARINI, AYNI ÖZENLE SİZLERE SUNUYORUZ…

 

Ürün paketi 50 ML 'dir.

Üretim Metodu: Soğuk Press

İçindekiler: %100 Kayısı Çekirdeği Yağı

Uyarı: Ürünü oda sıcaklığında, güneş ışığına maruz kalmayacak, serin ve rutubetsiz yerde, şişenin kapağı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.

NOT: (İLAÇ DEĞİLDİR!)

 

KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI FAYDALARI

Kayısı yağı en çok cilt bakımında kullanılır. Doğal nemlendirici yağlardan birisidir. Cildin siyah nokta gibi sorunlarının oluşumunu engeller. Cildin nem dengesini sağlar. Sabit yağlardan birisidir. Cilt için kullanılması planlanan diğer yağlarla birlikte uygulanması, yaşanan cilt sorunlarının daha kolay üstesinden gelinmesini sağlar. Kayısı çekirdeği yağının diğer bir önemli özelliği de kabızlığın giderilmesine katkı sağlamasıdır. Sindirim sistemi sorunlarının iyileşmesine katkı sağlayabilir.

 

Kullanım Önerisi: Buhurdanlık veya odada yağ kokusunun dağılmasını sağlayacak mekanizmaların içine birkaç damla damlatılarak kokunun alınması sağlanabilir. Sıcak suyun içine birkaç damla eklenerek kokunun alınması sağlanabilir. Cilde tedavi edici yağlarla birlikte veya direkt uygulanabilir. Avuç içine birkaç damla alınarak koklanabilir. Aromaterapi masajlarında kullanılabilir.

(İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.)

Mükemmel

  Benzer Ürünler

  Tüm Ürünler

  Aynı Gün Kargo

  Her Zaman

  Taptaze Ürünler

  Sevdiklerinize

  Hediye Paketleri

  %100 Güvenli

  Hızlı Alışveriş

  İade Garantisi

  Tüm ürünlerde koşulsuz şartsız iade