Lütfen bekleyiniz...
Adet

DOĞANIN ÖZENLE BİZLERE SUNDUĞU BİTKİLERİN ÖZ YAĞLARINI, AYNI ÖZENLE SİZLERE SUNUYORUZ…

 

Ürün paketi 100 ML 'dir.

Üretim Metodu: Soğuk Press

İçindekiler: %100 Hindistan Cevizi Yağı

Uyarı: Ürünü oda sıcaklığında, güneş ışığına maruz kalmayacak, serin ve rutubetsiz yerde, şişenin kapağı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.

NOT: (İLAÇ DEĞİLDİR!)

 

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI FAYDALARI

Hindistan cevizi yağı, çiğ ve olgun Hindistan cevizinden elde edilen yenilebilir bir yağdır. Hindistan cevizi yağı, nasıl saklandığına bağlı olarak farklı bir form almaktadır. 24 °C'nin üzerindeki sıcaklıklarda saklandığında, Hindistan cevizi yağı berrak bir sıvı olarak görünür. Daha soğuk ortamlarda ise Hindistan Cevizi yağı katı, opak ve beyaz görünür. Hindistan cevizi yağı saç, cilt bakımı ve makyaj temizliği için kullanılabilir. Kimyasal içeriğe sahip ürünler kullanmadan Hindistan Cevizi yağı ile makyajınızı temizleyebilirsiniz. Tüm vücut bakımınızın yanı sıra gözaltı, tırnak ve saç bakımında da Hindistan cevizi yağından faydalanabilirsiniz.

Hindistan Cevizi yağı, vücudun diğer yağların çoğundan farklı şekilde metabolize ettiği bir tür yağ olan MCT'ler açısından zengindir. MCT'ler, Hindistan Cevizi yağının sağlık yararlarının çoğundan sorumludur. Araştırmalar, MCT'lerin 24 saat boyunca yakılan kalori sayısını %5'e kadar artırabileceğini göstermiştir. Hindistan cevizi yağını gargara olarak kullanmak ağız enfeksiyonlarını önleyebilir. MCT'ler iştahı önemli ölçüde azaltabilir ve bu da uzun vadede vücut ağırlığının azalmasına neden olabilir. Hindistan cevizi yağı cilde, saçlara ve dişlere uygulanabilir.

 

Kullanım Önerisi: Hindistan cevizi yağı makyaj temizleyicisi olarak ve vücut nemlendiricisi olarak kullanılabilir. Bu yağ gece kremi gibi yüze sürebilir. Ancak önce cildin küçük bir yüzeyinde deneme yaparak alerjik bir reaksiyon olup olmayacağı kontrol edilmelidir. Saça uygulanan Hindistan Cevizi yağı, saçlarda protein kaybını azaltmaya yardımcı olur. Bu yağ, laurik asit açısından zengin olduğundan ve saç telinin içine kolayca nüfuz ettiğinden, günlük saç kremi olarak kullanılabilir. Hindistan cevizi yağı, uygulamadan sonra 20-30 dakika kadar saçınızda kalabilir. Eğer saçlarınız çok kuru ise daha uzun süre de bırakabilirsiniz. Hindistan cevizi yağını, pişirme yağı olarak kullanabilirsiniz. Pişirmenin yanı sıra Hindistan Cevizini çiğ bir şekilde de tüketebilir, salatalarınıza, kahvenize ve smootielerinize ekleyebilirsiniz.

 

(İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.)


Mükemmel

  Benzer Ürünler

  Tüm Ürünler

  Aynı Gün Kargo

  Her Zaman

  Taptaze Ürünler

  Sevdiklerinize

  Hediye Paketleri

  %100 Güvenli

  Hızlı Alışveriş

  İade Garantisi

  Tüm ürünlerde koşulsuz şartsız iade