Lütfen bekleyiniz...
Adet

DOĞANIN ÖZENLE BİZLERE SUNDUĞU BİTKİLERİN ÖZ YAĞLARINI, AYNI ÖZENLE SİZLERE SUNUYORUZ…

 

Ürün paketi 50 Ml. 'dir.

Üretim Metodu: Soğuk Press

İçindekiler: %100 Ceviz Yağı

Uyarı: Ürünü oda sıcaklığında, güneş ışığına maruz kalmayacak, serin ve rutubetsiz yerde, şişenin kapağı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.

NOT: (İLAÇ DEĞİLDİR!)

 

CEVİZ YAĞI FAYDALARI

İnsan vücudunun kendi kendine üretemediği Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri bakımından son derece zengin olan cevizin yağı vücudumuzu baştan aşağıya koruyucu ve onarıcı bir etkiye sahiptir. Genel vücut sağlığı için kritik bir öneme sahip olan Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerinin yanı sıra cevizde potasyum, fosfor, magnezyum, demir gibi mineraller, B1, B6, C ve E vitaminleri de mevcuttur. Ceviz Yağı; antioksidan kaynağıdır, kolesterolü dengeler, bağışıklık sistemini destekler, zihin aktivitelerini güçlendirirken cildin beslenmesine ve saç sağlığının korunmasına yardımcı olur. Konsantrasyon sorunlarının çözümü olarak da görülen ceviz yağı, alzheimer ve insomnia gibi hayat kalitesini önemli ölçüde düşüren rahatsızlıkların önlenmesinde önemli bir role sahiptir.

 

Kullanım Önerisi: Ceviz yağını haricen cilt üzerine uygulayabileceğiniz gibi günde 1 kez 1 bardak suya 1 damla ekleyerek içebilirsiniz.

Mükemmel

  Benzer Ürünler

  Tüm Ürünler

  Aynı Gün Kargo

  Her Zaman

  Taptaze Ürünler

  Sevdiklerinize

  Hediye Paketleri

  %100 Güvenli

  Hızlı Alışveriş

  İade Garantisi

  Tüm ürünlerde koşulsuz şartsız iade