Lütfen bekleyiniz...
Adet

Ürün paketi 340 ML 'dir.

 

İçindekiler: Çam Kozalağı Pekmezi, Zencefil Ekstrat, Zencefil, Propolis, Çörektotu, Zerdeçal, Kebabiye, Darilfül, Havlıcan, Keten Tohumu, Biberiye, Meyan Kökü, Toz Tarçın, Isırgan Tohumu, Bal, Keçi Boynuzu Pekmezi

Uyarılar: Arı ürünlerine alerjisi olanlar kişilerde alerjik reaksiyon yapabilir. Günde 3 defa biber tatlı kaşığı alınarak tüketilir. Kullanmadan önce tahta kaşıkla karıştırmanız tavsiye edilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

 

SUSAM YAĞI FAYDALARI

• Vücudun koruma mekanizması olan immün (bağışıklık) sistemi daha kuvvetli bir hale getirir. Bu sayede vücut direnci artar, bakteriyel ve diğer kaynaklı enfeksiyonlara karşı yüksek seviyede bir korunma sağlanır.

• Kozalak macunu, içeriğinde “pinen” isimli bir madde barındırır. Pinen maddesi, damarları ve bu sayede doğrudan akciğerleri temizleyerek daha sağlıklı bir yaşamın önünü açar. Böylece damar tıkanıklıkları engellenmiş olur.

• Sigara kullanma veya diğer belli başlı faktörlere maruz kalma sonucunda akciğerlerde biriken katranın temizlenmesini sağlar.

• Astım, KOAH, bronşit, kronik öksürük ve nefes almada güçlük gibi solunum problemlerine karşı son derece etkilidir. Kozalak macunu sayesinde pek çok solunum yolu rahatsızlığı iyileştirilebilir.

• Kozalak macunu, yoğun içeriğine bağlı olarak metabolizmayı güçlendirir. Yorgunluk, halsizlik gibi durumları ortadan kaldırır; enerji verir.

• Kalp-damar hastalıklarında meydana gelebilecek dolaşımsal hastalıklar, kozalak macununun sağladığı pek çok fayda sayesinde engellenir.Mükemmel
  Tüm Ürünler

  Aynı Gün Kargo

  Her Zaman

  Taptaze Ürünler

  Sevdiklerinize

  Hediye Paketleri

  %100 Güvenli

  Hızlı Alışveriş

  İade Garantisi

  Tüm ürünlerde koşulsuz şartsız iade